O firmie

N-POL jest jedną z wiodących firm na rynku krajowym produkującą narzędzia do obróbki drewna i oferującą pełny serwis narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Firma nasza powstała w 1994 roku. Dzięki szeregowi inwestycji od 2001 roku uruchomiliśmy serwis ostrzenia narzędzi PKD, HM i HSS.

Dalsze inwestycje i rozbudowa parku maszynowego pozwoliły na uruchomienie produkcji frezów spiralnych VHM i produkcję profilowych płytek HM. Obecnie produkty nasze dostarczane są na rynek krajowy oraz do wielu krajów w UE oraz poza Unię Europejską. Od ponad 20 lat firma bierze aktywny udział w branżowych targach w kraju i za granicą włącznie z największymi światowymi targami jak LIGNA w Hannowerze (D). 

Nasza oferta narzędzi zapewnia kompleksową obsługę firm w pełnym asortymencie dając naszym klientom najwyższej jakości narzędzia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo praktycznie wszystkie narzędzia stosowane w branży. Jeżeli nasz katalog nie zawiera narzędzia którego szukacie prosimy o kontakt, a na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią propozycje.

Prowadzimy pełny serwis ostrzenia narzędzi PKD , HM i HSS na najnowocześniejszych maszynach numerycznych jak np. firmy Vollmer, Walter - Niemcy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług terminowość oraz bardzo dobre ceny usług.