+48 603 050 461
Adres:
Mazańcowice 1093; 43-391 Mazańcowice; Poland

Zawsze o krok dalej ...


Firma N-POLcutting tools, zajmuje się produkcją narzędzi pełno węglikowych do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, płyty wiórowych, M.D.F., tworzyw sztucznych, stopów lekkich i materiałów kompozytowych CFK, GFK. W czasie  swego 25-letniego doświadczenia, wprowadziliśmy na rynek wiele profesjonalnych produktów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Nasze nabyte doświadczenie i zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i systemów  projektowania narzędzi pozwala firmie być zawsze w czołówce, możemy realizować najbardziej skomplikowane narzędzia na potrzeby rynku. Prowadzone badanie i rozwój technologiczny w połączeniu  z najnowocześniejszymi obrabiarkami daje możliwość skonstruowania, zaplanowania i wdrożenia do produkcji odpowiedniego narzędzia do potrzeb klienta, jest to wyjątkowo mocną stroną naszej firmy.

Wszystkie narzędzia w firmie N-POL, powstają poprzez wykorzystanie zintegrowanych systemów CAM/3D, od projektu do fazy produkcyjnej korzystamy z najbardziej nowoczesnych technologii dostępnych na światowym rynku.

Technologia produkcji i materiały to podstawa, dlatego narzędzia produkowane są tylko z najlepszych surowców od europejskich dostawców. Rozwijany swą produkcję i export  do wielu krajów na prawie wszystkich kontynentach. 

Projektowanie, technologia produkcji, materiały i doświadczeni pracownicy to dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego produktu.

Dodatkowo nasza firma  zawsze jest po stronie klienta. Udziela pomocy swoim klientom na każdym etapie od doradztwa w doborze odpowiedniego narzędzia, aż do opieki po sprzedaży celem zagwarantowania optymalnego wykorzystania narzędzi.

Jest to proces który buduje współpracę z klientem oraz tworzy dobre relacje na długie lata.

Firma

Nowoczesny zaklad produkcyjny

see all

Projekt

W pełni kontrolowane projektowanie narzędzi z wykorzystaniem bardzo dokładnych symulatorów pracy.

see all

Surowiec

Najwyższej jakości surowiec produkcyjny tylko z certyfikatami EU.

Precyzyjnie szlifowany 

Produkcja

Najnowoczęśniejsze szlifierki narzędziowe 5-osiowe z robotami do pracy 24 godz/ 7 dni. 

Wydajne i precyzyjne 

see all

Kontrola jakości

Zaawansowane technologie

Laserowy pomiar wymiarów w automatycznym cyklu produkcyjnym

Optyczna kontrola jakości na maszynie  Zoller

 

Nasze narzędzia znajdziesz na całym świecie


nasze narzędzia trafiają do odbiorców na całym świecie